Калькулятор Citizen CDB1401-BK бухгалтерський 14р.
Новинка






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Citizen CDB1401-BK Бухгалтерський калькулятор
| модель: | CDB1401-BK |
| Цвет: | чорний |
| Глибина: | 205 mm |
| Ширина: | 155 mm |
| Висота: | 35 mm |
| Питома вага: | 189 g |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 189 г |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Основні | |
| Виробник | Citizen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бухгалтерський |
| Колір | Чорний |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 14 |
- Ціна: 435 ₴







